rss
adó 1 százalék, adóbevallás adószám, 1ado, alapítvány, egyesület, adó1százalék
  • Fórum » Egyéb fórumtémák » s.o.s.

• A hozzászóláshoz regisztrálj, és jelentkezz be!

• Kedves Fórumozók! Egy kérésem van, ebben kérek segítséget. Szökségem lenne olyan 2003-as autós hírdetéseket közló újságra, magazinra, bármi egyéb anyagra, amely az alábbi problémám megoldásához segítséget nyújt.
    203 elején elvitte a Mitsubishi L 300 Kastenwagen tgk-mat a lízing cég. Áprilisban nagyon olcsón eladta. Jelenleg peres ügy van folyamatban, ahol nekem azt kell igazolnom, hogy a \"Cég\" áron alul értékesítette a tgk-t (volt munkaeszközömet).
    Nem tudtam eddig olyan képes hírdetési újságozt találni, amelyikben az akkori, hasonló paraméterû autók eladási ára szerepel, pedig tudom, hogy volt ilyen lap a kezemben, illetve emlékszem az akkori reális árakra. (Hosszított, zárt, rakterû, kárpitozott, 6 személyes, benzin/gáz üzemû, 72 e. km-t futott, kifogástalan állapotú, fehér, 5 ajtós, vezetett szervízkönyves tgk. volt a Mitsubishim.)
    Nagyon kérek mindenkit, aki ezt a kérés olvassa, hogy amennyiben tud valamilyen segítséget adni, küldjön egy e-mailt. Elõre is nagyon szépen köszönöm!
    Lengyel Géza - tanito@digikabel.hu
    76=738-884
    Biztos vagyok benne, hogy ez nem egyedi ügy, hanem nagyon sokan vannak hasonló \"cipõben\", hogy a lízingelt gépkocsikat a \"maffióz&o

2011.01.06. 18:09
  • további hozzászólások