rss
adó 1 százalék, adóbevallás adószám, 1ado, alapítvány, egyesület, adó1százalék
  • Fórum » Egyéb fórumtémák » Mi a véleményetek arról, hogy Gyurcsány Ferenc egy 80 milliós Audi A8-sal jár?

• A hozzászóláshoz regisztrálj, és jelentkezz be!

• nem értem miert baj az embereknek ha a közjogi méltoságok ilyen autokkal járnak...hát csak az ország elsö embere volt évekig...sztem az élete végéig illesse meg az ilyen kiváltság..mintha csak a mi országunkban forulna ez elö...sok az irigy kis országunkban,azért tartunk ott ahol...

2010.11.04. 13:46
  • Egyetértek az utóbbi hozzászólással. Ettõl függetlenül ide nekem azt az A8-ast :D (hulladék vagy nem, én azért elvezetgetném :P)

2010.11.04. 12:14
  • Ez az autó egy honvédelmi beruházás is egyben, ugyanis a honvédelembe nem csak Grippenek vásárlása, hanem a köztársasági és a miniszterelnök védelmének a biztosítása is beletartozik. Más országok ennél nagyságrendekkel többet költenek el ilyen kiadások esetén, még akkor is ha a mindenkori GDP-vel hasonlítod össze az õ kiadásaikat, szóval ilyen téren aligha lenne okunk panaszra... persze mi pattogunk ezen a témán, mert magyarok vagyunk, a vérünkben van a folyamatos elégedetlenkedés és ahelyett, hogy tájékozódnánk, inkább csak szitkozódunk.

Egy kis vicces hasonlattal tudnék élni:
    \"- Te Mariska, a Bözsi most vett két új tyúkot a vásáron, képzeld három krajcárért vette õket!
    - Ó, rohadjon el a Bözsi, szemétláda világi burzsuj, hogy ennyiért vesz csirkét!
    - Dehát a szomszéd faluban öt krajcár a csirke, nem költött többet, mint az ottaniak!
    - Nem érdekel, akkor is dögöljön meg, mert nekem nem tellik csirkére!\"

Kb. ilyen ez a helyzet is... persze Ferkó ettõl elvonatkoztatva simán megérdemelne egy golyót a fejébe a páncélozott autó résein keresztül, de amikor egy honvédelmi beruh&a

2010.10.21. 13:22
  • bírom, amikor ezeken akadtok ki... Azért nem egy hulladék az Audi, ezt miért mondod? Mindenesetre egy trabantot érdemelt volna max :))

2010.07.12. 12:11
  • Mi kerül azon 80 millába? Mert hogy maga az alap autó egy hulladék az biztos.

2010.07.09. 13:55
  • Szakadjon meg! Az s8-as legalább olcsobb lenne meg szarabbul is menne, ehelyett a w12es a8L van neki persze páncélozott kivitelben nehogy lelõjék a pirosnál szegénykémet... És emléxem még õ mondta anno kiadások csökkentése címén hogy \"átültem mercedesböl audiba\"! mártírhalál... (amugy sztem, mivel már nem miniszterelnök elvették töle ezt a köztársasági örezredi autot és most viktorkirály jár vele..) De õ legalább visszaadta a népnek a szabad gyümölcspárlat készítéséhez való jogot :D :D

2010.06.10. 11:45
  • Én örülök neki! Miért nem S8 -asa van? Kár érte! :D

2010.03.12. 23:15
  • Kifizettük neki, mármint az adóforintjainkkal.
    :-(( Ehelyett az utak minõségét kéne javítani, de neki gondolom nem okoz gondot egy-egy féltengely csere, vesz másik autót.

2010.02.12. 08:25
  • Meg kellene nézni bizonyos más embereknek, híresnek mondott igaz politikusoknak milyen és hány autójuk van, amit mindenki simán elfogad.

2009.12.06. 14:18
  • Legyen vele boldog.

2009.11.19. 10:41
  • Ez legyen a legnagyobb öröme.

2009.11.17. 16:17
  • nekem meg bkv bérletre sincs pénzem:S
    dögöljön meg

2009.08.26. 16:41
  • Nem tudom miért fáj nektek az hogyha neki ilyen autója van. Azért ahhoz a státuszhoz amit õ képviselt (miniszterelnök) már igenis kijár egy ilyen gép, szerintem.

2009.08.26. 16:17
  • egészségére!

2009.08.10. 16:04
  • lehet szidni balra jobbra , én amugy nem csipázom ,utálom mint az állat , de azt alá kéne irni mindenkinek h mégis ki járhat ilyen kocsival ha még a miniszterelnök v volt miniszterelnök sem "teheti meg" szal nem értem...

2009.06.15. 16:19
  • további hozzászólások