rss
adó 1 százalék, adóbevallás adószám, 1ado, alapítvány, egyesület, adó1százalék
  • Fórum » Minden autós téma » Kötelezõ 2010

• A hozzászóláshoz regisztrálj, és jelentkezz be!

• Szerintem az a legjobb ha végignézed az összes biztosító oldalát egyenként és a kalkulátorok segítségével kiszámolod hogy mennyi is lesz a kötelezõd. Én az alkuszokat nem szeretem, én inkább egyesével végignézem õket. Az a biztos. A kedvezményeket meg a kalkulátor kidobja, pontosabban azokat miket te igénybe vehetsz. Ez sok helyen más, mert pl. valahol arra is adnak kedvezményt ha neten kötsz KGFB-t. Sok mindentl függ de érdemes átnézni. UNIQA egy jó biztosító, azért az árért amit elkérnek korrekt szolgáltatást kapsz, jellemzõen gyorsak a kárrendezésben és elég sok kiegészítõ szolgáltatást nyújtanak. Amúgy ha casco-val együtt kötsz még akkor is spórolhatsz. Az UNIQA-ra visszatérve, jó választás lehet ha nem akarsz izgulni az olcsóbb biztosítók miatt. Nekünk ugyan nem ez van, de gondolkodunk rajta mivel más biztosításaink(lakás,élet) náluk vannak. Amit abból le lehet vonni az teljesen pozitív.

2010.11.18. 12:48
  • C_W
    C_W

Sziasztok !

Arról érdeklõdnék, hogy mi a véleményetek, az Uniqa kötelezõjérõl, nem rég kerültem alkalmazásba közszférán belül és munkahelyen ezt ajánlották. Nézegettem az oldalát említés is esik a kedvezményekrõl az ilyen körben dolgozóknak valamint az is szimpatikus, hogy Januártól a friss ügyfeleknek kedvezményt is adnak. Elsõ gépkocsimra fogok kötni és szeretnék minél több információt megtudni, hogy a lehetõ legkedvezõbb és legmegbízhatóbb szolgáltatást vegyem igénybe.
    Minden kritikáért és ötletért nagyon hálás lennék :)

2010.11.18. 10:27
  • 20%-al olcsóbb a tavalyihoz képest, és eddig elég magas volt.
    Itt:
    http://www2.tescoszolgaltatasok.hu/hu/biztositas/kgfb

2009.11.27. 16:28
  • Annyira jót dobott ki egy díjszámító?
    Melyik?

2009.11.27. 16:13
  • Nagyon remélem. Nem lenne jó ezt bebukni. Túl jó ajánlatot hagynék ki...

2009.11.27. 15:49
  • Szerintem így, hogy hétfõ is benne van biztos dolgoznak hétvégén is. Az õ érdekük is.

2009.11.27. 13:58
  • ÁÁ!! Persze hogy nem foglalkoztam vele... Elhúztam az idõt. Hétfõ a határidõ. :@ Így online módon hétvégén el tudom intézni szerintetek?

2009.11.27. 10:50
  • RE:shampoo 4 hét hát az iszonyatosan jó! Nálam volt 3 hónap is! Igaz az a legjobb ha nincs baleseted mert akkor nem kell várnod semmire.

2009.11.25. 15:20
  • Én tavaly váltottam az AIM-ra, mert nem mertem a legolcsóbbat kötni. Bevált, egy koccom volt, de fizettek 4 hét alatt. Az nem rossz szerintem.
    Online kötés: gyors, egyszerû, semmi nem sülhet el balul, max elütöd a neved :) Akkor tudsz módosítani, ha valamit rosszul adtál meg.

2009.11.25. 12:04
  • re: valamjo.
    Hát az online kötés biztonságos, ha azt nézzük hogy már több százezren kötötték meg itt. Amúgy meg nem valami bonyolult.

2009.11.25. 10:35
  • Sziasztok!
    Én is az utóbbi kategóriába tartozok.Mégis miben jobb az online kötés?Még sosem csináltam hasonlót,mert nem mertem.Mennyire biztonságos ez?Nem kell félni attól,hogy valami balul sül el?

2009.11.25. 09:46
  • Shampoo neked milyen biztosításod van?
    Amúgy igazad van mindenki ilyenkor kapkod!

2009.11.25. 09:39
  • Már csak pár nap maradt a biztosító váltásig. Jövõ hétfõig kell intézni mindent, aki váltani akar. Mi nem váltunk, elégedettek vagyunk azzal ami tavaly óta van, de sok ismerõsöm most kapkod... ilyenkor jó az online kötés. Sokkal egyszerûbb.

2009.11.25. 09:26
  • Mondjuk ebbõl a nagy felhajtásból (kedvezmények, nyeremények) is arra merek következtetni, hogy viszonylag friss dolog, így próbálnak ügyfeleket csalogatni. Mondjuk jól csinálják, meg kell mondjam :) Engem meggyõztek.

2009.11.19. 16:51
  • Nem olyan régóta, de nem is idén kezdõdött, én úgy tudom, hogy tavaly is volt, legalábbis nekem ezt mondták...:D Honlapon mondjuk ez az info nincs fenn, de nem olyan életbevágó, csak amiatt, hogy van-e már valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban

2009.11.19. 16:48
  • további hozzászólások